Home » Rodzice » Rekrutacja do klas I 2023/24

Rekrutacja klasy I: informacje

Szanowni Państwo,
zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi rekrutacji na rok szkolny 2023/2024

1. INNOWACJE PEDAGOGICZNE W KLASACH PIERWSZYCH

Prosimy, aby Rodzice, którzy chcą zapisać dzieci do klasy z określoną innowacją pedagogiczną wysłali mail (nie wypełniają podania) na adres szkoły: sp340@eduwarszawa.pl z podaniem imienia i nazwiska dziecka, numeru klasy i pełną nazwą innowacji (informacja o innowacjach znajduje się w załączniku).
pobierz załącznik: Informacja o innowacjach

Zgłoszenia przyjmowane będą od 12 do 16 czerwca 2023 r. do godz. 16.00.

Do klas będzie przyjmowana taka sama liczba dziewczynek i chłopców. O przyjęciu do klas z innowacją pedagogiczną decydować będzie kolejność zgłoszeń. Ostateczną decyzję
w sprawie przyjęcia uczniów do klas innowacyjnych podejmuje Dyrektor Szkoły.

2. PRZYDZIELANIE DZIECI DO JEDNEJ KLASY (dotyczy klas I i oddziałów przedszkolnych)

Podania dotyczące próśb odnośnie przydzielenia dzieci do jednego oddziału prosimy przesyłać skanem na adres szkoły: sp340@eduwarszawa.pl w terminie od 12 do 16 czerwca 2023 r.

Podanie (pobierz załącznik) powinno zawierać imiona i nazwiska dzieci (maksymalnie czworo), które chciałyby być razem w jednej klasie oraz czytelne podpisy wszystkich rodziców tych dzieci.
pobierz załącznik: Prośba o przyjęcie uczniów do jednej klasy

Na tę chwilę planowane jest następująca organizacja w klasach pierwszych:
Kl. 1a – p. Kinga Miklińska
Kl. 1b – p. Iwona Sikora
Kl. 1c – p. Iwona Zielińska
Kl. 1d – p. Katarzyna Kulesza
Kl. 1e – p. Jadwiga Olczak
Kl. 1f – p. Marlena Dębowska

Uwaga – Ważne!!!!
Powyższa organizacja może ulec zmianie ze względów losowych, niezależnych od szkoły.

pobierz załącznik: Podanie o przyjęcie dzieci do jednej klasy
pobierz załącznik: Informacje o innowacjach

Informacje przygotowała Małgorzata Antonowicz

pobierz załącznik: ABC zapisu dziecka do szkoły – informacje przygotowane przez sekretariat SP340