Harmonogram rekrutacji do klasy IV sportowej szermierczej w SP 340 w roku szkolnym 2024/2025

Szanowni Rodzice,

W roku szkolnym 2024/2025 w naszej szkole będzie utworzona klasa IV sportowa o profilu szermierczym. Poniżej przedstawiamy harmonogram rekrutacji oraz prezentację o tym jak działa klasa sportowa o profilu szermierczym.

pobierz załącznik: Prezentacja klasa sportowa

Harmonogram

Od 18 marca do 22 marca, do godz. 16.00 Rodzice składają wnioski o przyjęcie dzieci

Od 23 marca do 25 marca: Próba sprawności fizycznej dla dzieci. Do próby sprawności fizycznej mogą przystąpić tylko dzieci w bardzo dobrym stanie zdrowia. Rodzice muszą przedstawić orzeczenie lekarza podstawowej opieki zdrowotnej, które to stwierdza.

26 marca, godz. 15.00: Informacja o wynikach próby sprawności fizycznej – kto ją zaliczył.

27 marca, godz. 13.00 Publikacja list zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych.

Od 27 marca, godz. 13.00 do 11 kwietnia, do godz. 16.00 Rodzice składają potwierdzenie woli zapisu dziecka w szkole, do której zostało zakwalifikowane.

Od 12 kwietnia, godz. 15.00 Publikacja list przyjętych i nieprzyjętych.

Procedura odwoławcza od 12 kwietnia
Rodzice mogą wystąpić do komisji rekrutacyjnej z wnioskiem o uzasadnienie odmowy przyjęcia. Mają na to 3 dni od dnia opublikowania list przyjętych i nieprzyjętych.

Rodzice mogą odwołać się do dyrektora szkoły od rozstrzygnięcia komisji rekrutacyjnej. Mają na to 3 dni od dnia otrzymania uzasadnienia odmowy przyjęcia.

26 kwietnia, godz. 13.00 Postępowanie uzupełniające do klas IV sportowych w szkołach podstawowych. Szkoła na swojej stronie internetowej publikuje informację o wolnych miejscach w klasie IV sportowej.

Od 26 kwietnia do 10 maja, do godz. 16.00 Rodzice składają wnioski o przyjęcie na wolne miejsca.

Od 11 maja do 13 maja Próba sprawności fizycznej dla dzieci.

14 maja, godz. 15.00 Informacja o wynikach próby sprawności fizycznej – kto ją zaliczył.

15 maja, godz. 13.00 Publikacja list zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych.

Od 15 maja, od godz. 13.00 do 20 maja, do godz. 16.00 Rodzice składają potwierdzenie woli zapisu dziecka w szkole, do której zostało zakwalifikowane.

21 maja, godz. 15.00 Publikacja list przyjętych i nieprzyjętych.

Informacje przygotowała p. dyr. Małgorzata Antonowicz
na stronie publikuje Agata Ziemek