Wystawa z okazji 30-lecia szkoły

Z okazji 30-lecia  Szkoły Podstawowej nr 340 im. Profesora Bogusława Molskiego w budynku B została zorganizowana wystawa pod hasłem : Dzieło Profesora Bogusława Molskiego -Ogród Botaniczny w Warszawie  oczami naszej młodzieży.

Uczniowie wykonali wiele ciekawych prac malarskich,  makiet a także fotografii. Były nawet nostalgiczne wiersze i piękne kwiaty które są repliką roślinności zdobiących ogród w Powsinie. A wszystkiego pilnował model  młodego  profesora.

Niektóre prace były tak spektakularne że znalazły nabywców na festynie charytatywnym podczas licytacji , która odbyła się w dniu 14 .10 2022r. Festyn  miał na celu  zorganizować pomoc finansową na rehabilitację  nauczyciela naszej szkoły który uległ wypadkowi w czerwcu tego roku.

Prace naszej młodzieży cieszyły ogromnym zainteresowanie.

Brawo, uczniowie.!!!
Udało się Wam połączyć dwa ważne wydarzenia.

Informacje przygotowała: p. Danuta Markiewicz