Wieczór Seniora

Współpracujemy z naszymi Seniorami. Wspominając ciepłe spotkanie przedstawiamy relację z niego  i zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

„Wieczór Seniora”
14 grudnia tradycyjnie w naszej szkole gościliśmy Seniorów z osiedlowego Klubu Seniora.

Wieczór uświetnił  wspaniały występ klasy VF. Uczniowie pod  kierunkiem Pani Katarzyny Raszyńskiej – Urban przygotowali Jasełka oraz wzruszający koncert świątecznych piosenek pod kierunkiem Pani Joanny Ładzińskiej.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom tego wydarzenia. Gościom za przybycie, organizatorom za wspaniałą, ofiarną pracę, wolontariuszom oraz uczniom i rodzicom za przygotowanie poczęstunku.

Informacje przygotowała p. Małgorzata Niedziółka