Ursynów gra dla Daniela Kołodziejczyka

plakat-festyn-14-paxdziernika

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie, Przyjaciele SP 340 i Sąsiedzi,

14 października 2022 roku w godzinach 16:00 – 19:00 (piątek) organizujemy we współpracy z Fundacją Dzieci Rodzice Szkoła festyn charytatywny na rzecz Daniela Kołodziejczyka, naszego Kolegi, nauczyciela wychowania fizycznego w SP 340 i w LO im. W. Andersa pod nazwą: Ursynów gra dla Daniela Kołodziejczyka.

Wydarzenie objął patronatem Burmistrz Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy
 Robert Kempa.

Daniel Kołodziejczyk 12 czerwca b. r. uległ ciężkiemu wypadkowi, którego następstwem jest złamanie kręgosłupa piersiowego i zmiażdżenie rdzenia kręgowego w odcinku piersiowym, liczne inne złamania w tym kilkunastu żeber, wieloodłamowe złamanie kończyny górnej.  Czeka Go długa droga rehabilitacji w celu osiągnięcia jak największej sprawności. To bardzo kosztowne przedsięwzięcie, dlatego nasz Kolega potrzebuje pomocy w pozyskaniu środków finansowych na leczenie i rehabilitację.

W ramach wydarzenia Ursynów gra dla Daniela Kołodziejczyka odbędą się występy artystyczne z udziałem uczniów, nauczycieli oraz artystów, mecz piłki siatkowej, a także licytacja przedmiotów, kiermasz różności, kawiarenki charytatywne, warsztaty artystyczne, pokazy pierwszej pomocy i inne atrakcje.

Za pośrednictwem stworzonego przez nas wydarzenia w mediach społecznościowych:  https://www.facebook.com/events/471091828290375, będziemy na bieżąco informować o  atrakcjach oraz o Osobistościach, które przyłączają  się  do naszej akcji poprzez przekazanie przedmiotów – fantów na licytację.

Wszystkie środki finansowe pozyskane dzięki temu wydarzeniu będą przekazane na leczenie i sfinansowanie rehabilitacji Daniela.

Bardzo ważna jest dla nas pomoc w jak najszerszym rozpropagowaniu tego wydarzenia, m.in. w mediach społecznościowych.

Liczymy na Państwa obecność podczas akcji 14 października 2022 r.

Można też pomóc:

1.     Przekazując przedmiot np. z podpisem sławnych sportowców, celebrytów – symbol pomocy – który trafi na organizowaną przez nas licytację (14.10.2022r.). Proszę, aby przedmioty na licytację  były podpisane imieniem i nazwiskiem darczyńcy (- o ile wyrazi na to zgodę – wraz z  opisem przedmiotu – przynajmniej jednozdaniowym). Przedmioty proszę składać w sekretariacie.

2.     Przynosząc przedmioty (nowe, nieużywane) na Kiermasz różności, który będzie zorganizowany 14 października u nas w szkole. Jak sama nazwa wskazuje, to mogą być przeróżne przedmioty, np. kubki, flamastry, zabawki, gry, torby ekologiczne, itd. Przedmioty proszę przekazywać pracownikom szkoły w budynku A lub w budynku B przy wejściu do budynku.

3.     Udostępniając posty odnośnie akcji 14 października 2022 r. na kontach społecznościowych

4.     Poprzez uczestnictwo w akcji 14 października 2022 roku w godzinach od 16:00 do 19:00.

Pomóc w akcji można też w inny sposób, np.

·       w sprzątaniu szkoły po akcji,

·       w pilnowaniu porządku,

·       w zorganizowaniu stoiska z np. zdrową żywnością, kawą, herbatą, smakołykami  w kawiarence,

·       w zorganizowaniu ciekawych, atrakcyjnych warsztatów, pokazów dla dzieci.

Mogą być również inne propozycje.

Bardzo liczymy na wsparcie tej pięknej inicjatywy, która angażuje wiele osób. Dokładamy wszelkich starań, by zrzeszała wszystkich uczestników wokół jednego wspólnego celu – bezinteresownej pomocy dla Daniela.

Proszę wszelkie informacje kierować do wychowawców, którzy bezpośrednio przekażą je mnie.

Z poważaniem,

Dyrekcja, Nauczyciele i Pracownicy administracji i obsługi SP 340