„Szkoły pełne talentów” akcja Lidla! Zbierajmy „Talenciaki”!

„Szkoły pełne talentów” akcja Lidla! Zbierajmy „Talenciaki”!

Drodzy Rodzice, drodzy Uczniowie, przyjaciele naszej szkoły!

2 września 2024 roku rozpoczęła się akcja “Szkoły pełne Talentów”, prowadzona przez sklepy Lidl.

Polega ona na zbieraniu specjalnych kuponów „Talenciaków”, które następnie można przekazać na rzecz wybranej szkoły. Jak to bywa w akcjach tego typu, kupony można otrzymać za każde 50 zł wydane na zakupy zawierające co najmniej jeden owoc lub warzywo.

Kupony zbieramy od 2 września do 31 października 2024 roku.

Oczywiście zależy nam, żeby jak najwięcej tych kuponów trafiło na konto naszej szkoły, ponieważ w zamian za nie będziemy mogli otrzymać wyposażenie lub pomoce dydaktyczne. Zapraszamy do wspierania naszej szkoły w trakcie tej akcji.

Im więcej nauczycieli, uczniów, rodziców, przyjaciół i znajomych pomoże w zbieraniu „Talenciaków” dla naszej szkoły, tym więcej nagród uda się odebrać.

W poprzednich latach szkoła wymieniła kupony na sprzęt sportowy, pomoce dydaktyczne, gry planszowe, artykuły kreatywne, wyposażenie sal.

Kupony można przypisać do Szkoły Podstawowej nr 340 samodzielnie wykorzystując kod numeryczny lub wrzucając je do jednego z specjalnych pudełek znajdujących się przy wejściach do szkoły.

Więcej informacji na stronie www.lidl.pl/szkoly.

Informacje przygotowała p. wicedyrektor  Renata Mazur