Kontynuacja edukacji w klasie I – informacja dla Rodziców dzieci z obecnych oddziałów przedszkolnych

Szanowni Rodzice dzieci uczęszczających do oddziałów przedszkolnych (kl. 0A i kl. 0B)
w roku szkolnym 2023/2024 przy Szkole Podstawowej nr 340 im. Profesora Bogusława Molskiego w Warszawie:

Kontynuacja edukacji w klasie I w tej samej szkole

Rodzice dzieci, które realizują obowiązkowe roczne przygotowanie przedszkolne w oddziale przedszkolnym w szkole podstawowej i chcą aby dziecko kontynuowało naukę w klasie I, składają:

Dzieci te nie biorą udziału w postępowaniu rekrutacyjnym w terminach określonych w harmonogramie. Wypełnione i podpisane zgłoszenia można składać w sekretariacie w budynku A zgodnie z harmonogramem od 27 lutego do 4 marca br. w godzinach 8-16.

Informacje przygotowała: p. Karolina Kołakowska, sekretariat szkolny