Kiermasz świąteczny

Kiermasz Świąteczny

5 i 6 grudnia w naszej szkole pojawiło się wielu pomocników Świętego Mikołaja. Byli to wszyscy ci, którzy przygotowali kiermasz bożonarodzeniowy. W tym roku wzięły w nim udział klasy 4a, c, d, e, f, g, h, i, 5a, b, d, f, g, 6a, b, d, e, f, g, h, 7a, b, e, f oraz 8a, b, d, e.

Na stoiskach można było zakupić zarówno wspaniałe wypieki, jak i kartki świąteczne, ozdoby choinkowe, stroiki i wiele innych ciekawych wyrobów naszych uczniów.

Ogromnie dziękujemy Dyrekcji, Nauczycielom, Rodzicom i Uczniom za włożony trud i poświęcony czas w zorganizowanie kiermaszu oraz za zgromadzone pieniądze. Zebrano w sumie 24 595,30 zł w budynkach A i B. Cała kwota zostanie przeznaczona na wspieranie szkół na Madagaskarze.

Dziękujemy!

Informację przygotowały: p. Anna Grądziel i p. Monika Górska