Gala konkursowa 2022

We wtorek 31 maja w Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie odbyła się uroczystość wyróżnienia uczniów, którzy zdobyli maksymalną liczbę punktów i byli laureatami i finalistami w dwóch lub więcej konkursach przedmiotowych. Gala konkursowa była połączona z jubileuszem 10-lecia konkursów przedmiotowych realizowanych we współpracy z Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Ośrodkiem Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie.

W tegorocznej edycji konkursów do grona laureatów zakwalifikowało się 356 uczniów w 13 konkursach przedmiotowych. Podczas spotkania Aurelia Michałowska, Mazowiecki Kurator Oświaty wyróżniła 102 maksi – i multilaureatów konkursów przedmiotowych z województwa mazowieckiego.

Wśród wyróżnionych laureatów znalazło się dwóch naszych uczniów: Michał Giermek z klasy 8g i Michał Jaśkowski z klasy 7l.

Serdeczne gratulacje i dalszych sukcesów życzy kadra pedagogiczna i dyrekcja szkoły..

Informacje przygotowała: p. dyr. Małgorzata Antonowicz