Europejska odznaka jakości

Z prawdziwą przyjemnością informuję, że projekt etwinning „Yummy food in our countries” otrzymał Europejską Odznakę Jakości.

Projekt był realizowany przez uczniów naszej szkoły w ubiegłym roku szkolnym. Uczniowie współpracowali z uczniami z Włoch, Turcji i Holandii. Efekty naszego projektu okazały się na tyle interesujące oraz wartościowe, że  Centralne Biuro eTwinning przyznało nam „European Quality Label”, cyt. „EQL oznacza to, że Twoja praca, praca Twoich uczniów i Twojej szkoły została oceniona jako reprezentująca najwyższy europejski poziom”.
Chciałam szczególnie pogratulować Frankowi, Sandrze, Maksowi, Zosi, Natalce, Zuzi, Kubie, Marysi, Mateuszowi, Mikołajowi, Idze z klasy VII j, którzy brali udział w projekcie.
Nasz projekt zostanie pokazany w specjalnym miejscu na Europejskim Portalu:-)
Serdecznie gratuluję!!!

Informacje przygotowała p. Magdalena Krzyżanowska