W klasach 1-3 podczas przerw rozbrzmiewa wyjątkowa piosenka o życzliwości. W jej rytm organizujemy taneczne życzliwe przerwy, podczas których dzieci tańczą, śpiewają i przypominają sobie, jak ważne są dobre słowa, uśmiech oraz wzajemny szacunek.
To doskonała okazja, by poprzez wspólną zabawę budować przyjazną atmosferę i pokazywać, że życzliwość ma wielką moc-m potrafi poprawić nastrój, dodać odwagi i sprawić, ze każdy czuje się ważny i potrzebny.
Uczniowie przygotowują również prace plastyczne związane z przeciwdziałaniem hejtowi oraz przypominające o tym jak budować pozytywne relacje z rówieśnikami 🙂
Bo przecież dobre słowa mają moc i mieszkają w naszych sercach! 🙂
Informacje przygotowała: p. Patrycja Szymaniak
Informację opublikowała: Agata Ziemek

