Akcje charytatywne w I półroczu – podziekowanie

Dyrekcja oraz Koordynatorzy Szkolnego Koła Wolontariatu składają serdeczne podziękowania za pomoc i wsparcie naszych akcji charytatywnych.

Od października do stycznia zostały przeprowadzone następujące akcje i projekty charytatywne:

1. Pomoc w dokarmianiu zwierząt w schronisku w  Celestynowie. Udział w akcji Alert dla zwierząt oraz wsparcie fundacji Uszy do góry.
  2. Udział w projekcie zapobiegającym bezdomności zwierząt „Dzieci dla zwierząt.”
  3. Zorganizowanie prelekcji dotyczącej problemu bezdomności zwierząt z przedstawicielem fundacji Uszy do góry.
  4. Całoroczna akcja pomocy i wsparcia dla zwierząt polegająca na zbiórce zużytego tuszu „Tusz do paki.”
  5. Warsztaty organizowane przez Towarzystwo Przyjaciół Szalonego Wózkowicza poruszające temat niepełnosprawności.
  6. Akcja pomocy świątecznej dla dzieci z Domów Dziecka
  7. Dziecka w województwie mazowieckim, zbieranie żywności i art. przemysłowych oraz wykonanie paczek świątecznych.
  8. Kiermasz świąteczny .
  9. Pola Nadziei.
  10. Warsztaty dotyczące opieki nad zwierzętami z udziałem lekarza weterynarii.
  11. Projekt dotyczący dokarmiania ptaków zimą.

Informację przygotowała: p. Agnieszka Hałaczkiewicz