Z przyjemnością informujemy, że został rozstrzygnięty szkolny konkurs Projekt Życzliwej Koszulki, którego celem było promowanie życzliwości, empatii oraz pozytywnych relacji między uczniami. Zadaniem uczestników było przygotowanie oryginalnego projektu koszulki nawiązującego do idei życzliwości i wzajemnego szacunku.
Do konkursu zgłoszono wiele interesujących i pomysłowych prac. Uczniowie wykazali się dużą kreatywnością, starannością wykonania oraz umiejętnością przedstawienia ważnych wartości w atrakcyjnej formie graficznej. Komisja konkursowa miała niełatwe zadanie, ponieważ wszystkie projekty wyróżniały się ciekawymi rozwiązaniami i pozytywnym przesłaniem.
Po wnikliwej ocenie prac przyznano następujące miejsca:
I miejsce: Karolina – klasa 5c
II miejsce: Barbara – klasa 3a
III miejsce: Alicja – klasa 3b
Wyróżnienia otrzymali: Marta – klasa 3b, Hanna – klasa 6c, Aleksandra – klasa 1d, Adela – klasa 5c, Karolina – klasa 3f, Zofia – klasa 2c
Nagrodą główną jest koszulka wykonana według zwycięskiego projektu. Laureaci oraz osoby wyróżnione otrzymają również pamiątkowe dyplomy.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Dziękujemy za zaangażowanie, twórcze pomysły oraz promowanie życzliwości poprzez swoje prace. Życzymy dalszych sukcesów, rozwijania artystycznych pasji oraz nieustannego szerzenia życzliwości na co dzień.
Mały Samorząd Uczniowski oraz Zespół Wolontariatu
Informacje przygotowała: p. Iwona Zielińska
opublikowała: Agata Ziemek

