Gra Terenowa na orientację Pamięci Powstania Warszawskiego

Szanowni Państwo, Drogie Uczennice, Drodzy Uczniowie klas 7 i 8,

serdecznie zapraszamy uczniów klas 7 i 8 do udziału w grze terenowej na orientację Pamięci Powstania Warszawskiego.

Gra będzie zorganizowana przy Szkole Podstawowej nr 340, 25 października 2024 roku.

We wrześniu i w październiku wspólnie z Urzędem Dzielnicy Ursynów, Fundacją Dzieci, Rodzice, Szkoła, Biblioteką Publiczną im. J.U. Niemcewicza w Dzielnicy Ursynów, Szkołą Podstawową Nr 96 i Szkołą Podstawową z Oddziałami Integracyjnymi Nr 343 realizujemy projekt Powstanie Warszawskie – historie ukryte w słowach, który jest jednym z działań w ramach obchodów 80 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego w naszej dzielnicy, a jest realizowany w ramach Warszawskiego partnerstwa dla wolontariatu będącego elementem projektu Ochotnicy warszawscy.

W ramach tego projektu organizujemy między innymi edukacyjną grę terenową na orientację Pamięci Powstania Warszawskiego dla uczniów klas VII – VIII szkół podstawowych z terenu Ursynowa.

Warunkiem uczestnictwa w Grze jest zgłoszenie Zespołu/Zespołów drogą mailową na adres: sp96@eduwarszawa.pl do dnia 22 października do godziny 16.00.

W załączniku zamieszczamy regulamin gry
pobierz załącznik:
Regulamin gry