Informacja dla Rodziców dzieci rozpoczynających naukę w klasie 1 w r. szk. 2024/2025

W związku z niepewną sytuacją dotyczącą klas I w roku szkolnym 2024/2025 (planowana liczba klas I – 5 oddziałów może ulec zwiększeniu do 6 oddziałów) podania dotyczące zapisu dzieci do oddziału z wybraną przez Państwa innowacją pedagogiczną oraz podania z prośbą  o umieszczenie  uczniów w jednej klasie będziemy przyjmować  w sierpniu.

W tygodniu 12 – 16 sierpnia br. na stronie internetowej szkoły ukaże się informacja dotycząca sposobu zapisywania dzieci do klasy, w której będzie prowadzona określona innowacja, wzór podania z prośbą o umieszczenie uczniów w jednej klasie oraz  dokładny zakres dat przyjmowania w/w próśb i wniosków.

informacje przygotowała p. dyr. Małgorzata Antonowicz