Przejdź do treści

Szkoła Podstawowa nr 340

Święty Mikołaj w drodze edycja 2023

  • przez

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

W naszej szkole otworzyliśmy nową Fabrykę Świętego Mikołaja!
Razem z UA Future Charity, Punkt/Point/Пункт Łagiewnicka 54 Kraków, Fundacja i Stowarzyszenie Żelazny, TRATWA, Centrum Organizacji Pozarządowych – Katowice, Miejski Dom Kultury w Radomsku, Przedszkole 412 w Warszawie, United Help Ukraine w Waszyngtonie, zbieramy podarunki dla dzieci żyjących w pobliżu linii frontu w Ukrainie.

Fundacja Przyszłość dla Ukrainy – UA Future Charity odwiedzi dzieci w Donbasie i pod Zaporożem, a także w domu dziecka samotnej matki w Монастир у Язловці / Klasztor w Jazłowcu. Tym razem chcielibyśmy Świętego Mikołaja zafundować też dzieciom, których rodzice są w rosyjskiej niewoli.

pobierz załącznik: Święty Mikołaj w drodze – plakat
pobierz załącznik: Święty Mikołaj w drodze – informacje


Informacje przygotowały:  p. Iwona Zielińska
na stronie opublikowała Agata Ziemek

Skip to content